DETEKTYWI ŻYRARDÓW

MONIKA i KRZYSZTOF

detektyw Łowicz, detektyw Mszczonów, detektyw Rawa Mazowiecka, detektyw Żyrardów, detektyw Sochaczew, detektyw Skierniewice
Skuteczny Prywatny Detektyw Skierniewice i Łowiczu - polecana Agencja Detektywistyczna Skierniewice i Łowicz

O nas

Detektywi Żyrardów - Agencja Detektywistyczna Żyrardów to profesjonalni Prywatni Detektywi, którzy wykonają usługę detektywisytyczną na terenie Żyrardowa, Sochaczewa, Mszczonowa, Skierniewic, Rawy Mazowieckiej i Łowicza.

Monika - Kobieta Detektyw, od 2011r  właścicielka Kobiecej Agencji Detektywistycznej FEMINA, Specjalistka od Zdrad, w latach 2006 - 2011 Asystentka Prywatnego Detektywa w Biurze Detektywistycznym MAXIMUS działającym także na terenie Żyradów - Sochaczew i Skierniewice.

Krzysztof - Prywatny Detektyw z licencją od 2006r, były pracownik Komendy Głównej Policji, w latach 2005-2014 właściciel Biura Detektywistycznego MAXIMUS, które przed zdobyciem uprawnień detektywistycznych zajmowało sie profesjonalnym doradztwem w zakresie windykacji należności, w tym ustalaniem majątku oraz poszukiwaniem dłużników. 

Wspólnie tworzymy duet Prywatnych Detektywów, o których skuteczności świadczą setki wykonanych usług detektywistycznych, nie tylko w Żyrardowie, ale także w ich okolicach jak Łowicz, Skierniewice, Rawa Mazowiecka, Mszczonów, Bolimów, Sochaczew.

Od początku działalności detektywistycznej, stawiamy na wykonywanie zdjęć lub nagrań, bo to stanowi dobry dowód w sprawie sądowej. 

Nasz cennik usług detektywistycznych na terenie Żyrardowa i Sochaczewa jest tak skonstruowany aby zapewnić skuteczność realizacji zlecenia oraz dopasować się do realiów branży. W wielu sprawach stosujemy zniżku i rabaty oraz gratisowo wypożyczamy sprzęt detektywistyczny

Nasze usługi detektywistyczne - Żyrardów, Sochaczew, Mszczonów, Łowicz, Skierniewice to nie tylko zdrady ale także zbieranie dowodów do spraw karnych, ustalanie danych, sprawy gospodarcze, weryfikacje pracowników czy poszukiwanie osób zaginionych i ukrywających się

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, celem wskazania możliwości naszych Detektywów oraz podania stawek pracy Detektywa na terenie Żyrardowa i okolic.

Spotykamy się w miejscy dogodnym dla klienta naszej Agencji Detektywistycznej. 

Działamy także na terenie Warszawy - www.prywatnydetektyw.waw.pl Skuteczny i dobry Detektyw Warszawa www.kobieta-detektyw.waw.pl - Kobieca Agencja Detektywistyczna Warszawa

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy