O Nas

Detektywi Żyrardów – Agencja Detektywistyczna Żyrardów to profesjonalni Prywatni Detektywi, którzy wykonają usługę detektywistyczną na terenie Żyrardowa, Sochaczewa, Mszczonowa, Skierniewic, Rawy Mazowieckiej i Łowicza.

Monika Kobieta Detektyw, w latach 2006 – 2011 Asystentka Prywatnego Detektywa w Biurze Detektywistycznym MAXIMUS działającym także na terenie: Żyrardów, Sochaczew i Skierniewice. Od 2011r  właścicielka Kobiecej Agencji Detektywistycznej FEMINA – Pani Detektyw – Specjalistka od Zdrad. W swojej praktyce detektywistycznej wielokrotnie pracowała „pod przykrywką” wchodząc w różne środowiska i kultury. Skutecznie zajmuje się wywiadem internetowym oraz realizuje zlecenia wymagające dyskretnego zdobycia materiału w formie zdjęć lub nagrań wideo. To dobry Detektyw Żyrardów od dowodów na zdradę

Krzysztof Prywatny Detektyw z licencją od 2006r, były pracownik Komendy Głównej Policji, właściciel Biura Detektywistycznego MAXIMUS, które przed zdobyciem uprawnień detektywistycznych zajmowało się profesjonalnym doradztwem w zakresie wywiadu gospodarczego, windykacji należności, w tym ustalaniem majątku oraz poszukiwaniem dłużników. Detektyw Krzysztof posiada wykształcenie prawnicze oraz ekonomiczne. Ma wiedzę i praktykę z zakresu inwigilacji elektronicznej przy zastosowaniu sprzętu podsłuchowego i szpiegowskich kamer oraz lokalizatorów GPS. Od wielu lat skutecznie wykrywa podsłuchy.

Wspólnie tworzymy duet Prywatnych Detektywów, o których skuteczności świadczą tysiące wykonanych usług detektywistycznych, nie tylko w Żyrardowie, ale także na terenie: Łowicz, Skierniewice, Rawa Mazowiecka, Mszczonów, Bolimów, Sochaczew.

Od początku działalności detektywistycznej, stawiamy na wykonywanie zdjęć lub nagrań, bo to stanowi dobry dowód w sprawie sądowej.  Detektyw rozwód Sochaczew? Detektyw rozwód Żyrardów ? Pomożemy wygrać sprawę rozwodową. 

Nasz cennik usług detektywistycznych na terenie Żyrardowa i Sochaczewa jest tak skonstruowany aby zapewnić skuteczność realizacji zlecenia oraz dopasować się do realiów branży. W wielu sprawach stosujemy zniżki i rabaty oraz gratisowo wypożyczamy sprzęt detektywistyczny. 

Dobry i skuteczny Detektyw od zdrad to właśnie nasi Prywatni Detektywi. 

Nasze usługi detektywistyczne  Żyrardów, Sochaczew, Mszczonów, Łowicz, Skierniewice to nie tylko zdrady ale także zbieranie dowodów do spraw karnych, ustalanie danych, sprawy gospodarcze, weryfikacje pracowników czy poszukiwanie osób zaginionych i ukrywających się. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, celem wskazania możliwości naszych Detektywów oraz podania stawek pracy Detektywa na terenie Żyrardowa i okolic.

Spotykamy się w miejscu dogodnym dla klienta naszej agencji detektywistycznej. Zadzwoń 502 492 132

Monika
Kobieta Detektyw Żyrardów
Krzysztof
Prywatny Detektyw Żyrardów od 2006r