Sklep detektywa

Sklep detektywa to sklep detektywistyczny w Żyrardowie z dowozem do klienta także na terenie Sochaczewa, Mszczonowa, Skierniewic, Łowicza i Rawy Mazowieckiej.
Co oferuje nasz sklep ze sprzętem szpiegowskim ? Głównie specjalizujemy się w akcesoriach detektywistycznych takich jak:

Podsłuchy w formie rejestratorów dźwięku. Takowe mogą być ukryte w pendrive, ramce na zdjęcia lub innym niepozornym urządzeniu użytku domowego. Mamy sprawdzone podsłuchy nagrywające dźwięk i takie polecamy klientom spy shop Żyrardów. Te podsłuchy idealnie nadają się do mieszkania, domu, biura oraz auta.
Inne rodzaje podsłuchów to podsłuchy GSM, gdzie w urządzeniu jest umieszczona karta SIM. Wystarczy zadzwonić lub ustawić oddzwanianie po usłyszeniu dźwięku – txv funkcja VOR. Urządzenia te to listy zasilające, budziki oraz mini podsłuchy VOX.

Lokalizatory GPS – to urządzenia pozwalające namierzać położenie auta, maszyny oraz osoby. Mamy w ofercie mini lokalizatory GPS do umieszczenia w walizce podróżnej oraz lokalizatory do maszyn budowlanych tak aby móc ustalić ich położenie po kradzieży. Na życzenie klienta sklepu detektywistycznego przygotujemy lokalizator z silnymi magnesami do podłożenia pod podwozie. Urządzenia mogą być wyposażone w nasze karty SIM lub w kartę klienta. Doradzamy technicznie na każdym etapie używania lokalizatora zakupionego w sklepie detektywa z Żyrardowa.

Mini kamery szpiegowskie – wbrew temu co oferują sklepy detektywistyczne on-line, wiele ukrytych kamer to słabe rozwiązania bo zazwyczaj nie mają dobrej jakości nagrywania oraz mają słabą baterię działającą godzinę lub mniej. Do tego, nie jest łatwo ukryć kamerę szpiegowską. Tu potrzeba wiedzy oraz doświadczenia. Telefonicznie doradzamy co wybrać, czy kamerę szpiegowską czy dobrej klasy niewidoczny podsłuch.

Wykrywacze podsłuchów, kamer oraz lokalizatorów GPS – podejrzewasz podsłuch w Twoim mieszkaniu? Zapraszamy do zakupu specjalistycznych a zarazem tanich wykrywaczy wraz z naszym poradnikiem jak się posługiwać wykrywaczem podsłuchowym. Wykrywanie podsłuchów Żyrardów (link do poradnik Wykrywanie podsłuchów w Żyrardowie)

Jako agencja detektywistyczna jesteśmy jedyni, którzy na terenie Żyrardowa, Sochaczewa, Skierniewic i Rawy Mazowieckiej sprzedajmy sprzęt detektywistyczny z dowozem do klienta. Nasi Detektywi mają wiedzę oraz specjalistyczne szkolenia z zakładania podsłuchów, kamer szpiegowskich czy instalacji lokalizatorów GPS.

Monika
Kobieta Detektyw Żyrardów
Krzysztof
Prywatny Detektyw Żyrardów od 2006r