Wykrywanie podsłuchów

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW, ukrytych kamer szpiegowskich oraz lokalizatorów GPS Żyrardów, Sochaczew, Skierniewice, Łowicz, Rawa Mazowiecka i Mszczonów.

W dzisiejszych czasach podsłuchy można kupić wszędzie. Ich ceny i możliwości są różne ale pozwalają na szpiegowanie i podsłuchiwanie niemal w każdej sytuacji.

Nasze usługi:

– wykrywanie podsłuchów w mieszkaniach, domach i biurach,

– wykrywanie ukrytych kamer szpiegowskich,

– wykrywanie lokalizatorów GPS w samochodzie,

– wykrywanie podsłuchów w telefonie,

– wykrywanie podsłuchów w samochodach,

– wykrywanie podsłuchów radiowych, cyfrowych oraz rejestratorów dźwięku.


Do wykrywania stosujemy się analizatory widma, ręczne skanery oraz ​fizyczne przeszukanie pomieszczenia.
Detekcję podsłuchów wykonujemy także profesjonalnymi urządzeniami, taki jak detektor złącz nieliniowych ,,Cayman”, który pozwala na wykrycie urządzeń nieaktywnych. Koszt takiego urządzenia to ok 40 tysięcy zł.
Każdy klient naszej Agencji Detektywistycznej, po dokonanym badaniu anty podsłuchowym dostaje wskazówki – krótki kurs jak zabezpieczyć się przed podsłuchiwaniem. 

Istnieje także możliwość zakupu podstawowego urządzenia do wykrywania podsłuchu. Taki wykrywacz podsłuchów wraz z naszą instrukcją użytkowania może skutecznie wykrywać podsłuchy w mieszkaniu, biurze czy domu.
Zapraszamy do kontaktu z Detektywem zajmującym się wykrywaniem podsłuchów na terenie: Żyrardów, Sochaczew, Skierniewice, Mszczonów, Łowicz, Rawa Mazowiecka, Żabia Wola, Huta Zawadzka, Radziejowice.

Monika
Kobieta Detektyw Żyrardów
Krzysztof
Prywatny Detektyw Żyrardów od 2006r