Sprawy karne

SPRAWY KARNE – Detektyw jest w stanie pomóc w przypadku popełnienia przestępstwa na Twoją szkodę. Poszukujemy sprawców i świadków przestępstw. W zależności od charakteru sprawy jesteśmy w stanie współpracować z lokalną Policją.

Jesteś z Żyrardowa i znalazłeś się w trudnej sytuacji? Może potrzebujesz prywatnego detektywa z doświadczeniem w sprawach karnych od 2006r – byłego pracownika Komendy Głównej Policji. 

Oprócz poszukiwania skradzionego mienia, typowania sprawców przestępstw czy szukania złodziei zajmujemy się zabezpieczaniem technicznym osób i budynków oraz ochroną osobistą. 

Detektyw Skierniewice – Krzysztof M. posiada wieloletnie doświadczenie w ochronie osobistej VIP, szkoleniach z zakresu samoobrony a Detektyw Sochaczew Monika szkoli na kursach z samoobrony dla kobiet. Krzysztof to czarny pas Krav Maga – Izraelskiego Systemu Walki oraz innych sztuk i systemów samoobrony. 

To tylko przykładowe usługi detektywistyczne Żyrardów. Wykonujemy także inne. Zadzwoń 502 492 132 –      Detektyw Żyrardów telefonicznie przekaże co można zrobić w Twojej sprawie.

Pamiętaj, że pracując w sprawach karnych współpracujemy z prawnikami Żyrardów, Sochaczew, Skierniewice, Łowicz, Mszczonów i Rawa Mazowiecka. 

Monika
Kobieta Detektyw Żyrardów
Krzysztof
Prywatny Detektyw Żyrardów od 2006r