Jak znaleźć majątek dłużnika w Żyrardowie?

Prowadzenie działalności gospodarczej niesie za sobą wiele ryzyka. Jedno z nich to kwestia braku zapłaty za sprzedany towar. Jako Detektyw Żyrardów pracuje od 2006r ale wcześniej zajmowałem się windykacją należności oraz wywiadem gospodarczym. Mimo mojego doświadczenia i pracy dobrych Adwokatów z Żyrardowa, widziałem upadek wielu firm, którym (mimo egzekucji komorniczej) nie udało się ściągnąć należności dla swoich klientów.

Jak się zabezpieczyć przed niewypłacalnością kontrahenta? Temat wbrew pozorom nie jest łatwy. Oczywiście, jest wiele instrumentów, które pozwalają na skuteczną ochronę Twojej firmy ale każdy przedsiębiorca wie, że nie zawsze są pieniądze na zakup towaru. Odroczona płatność to często konieczność.

Nasze biuro detektywistyczne Żyrardów świadczy usługi weryfikację kontrahenta z rejonu: Żyrardów, Sochaczew, Skierniewice, Łowicz i Rawa Mazowiecka. Raport Detektywa Sochaczew (link) połączony jest z analizą zagrożeń mogących wystąpić w przypadku współpracy ze wskazanym przedsiębiorcą. Na co zwrócić uwagę podejmując działalność z nowym klientem ? Są pewne wytyczne ale to tajemnica naszej agencji detektywistycznej Żyrardów i okolice.

Skuteczna windykacja należności Żyrardów to przede wszystkim windykacja polubowna gdzie poszukujemy danych dłużnika oraz jego majątku. Brak płatności na tym etapie skutkuje skierowaniem sprawy na drogę sądową, którą prowadzi skuteczny Adwokat z Żyrardowa. Po uzyskaniu nakazu zapłaty kierujemy sprawę na drogę egzekucji komorniczej.

Co zrobić gdy dłużnik nie ma majątku. Klienci Detektywa Skierniewice zlecają nam poszukiwanie majątku. Z doświadczenia wiemy, że Komornik, mimo rozległych możliwości, nie zawsze dokładnie weryfikuje majątek. Nasi Detektywi Żyrardów przy pomocy Detektywów z Polski ustalają wiele cennych informacji o dłużniku.

Obserwacja dłużnika w Żyrardowie to również częsta czynności, która może pomóc ustalić ukryty majątek lub pomóc udowodnić, że dłużnik alimentacyjnej pracuje zarobkowo.

Windykacja należności Żyrardów / Windykacja należności Skierniewice / Windykacja należności Sochaczew / Windykacja należności Łowicz / Windykacja należności Mszczonów / Windykacja należności Rawa Mazowiecka – zadzwoń do Prywatnego Detektywa 502 492 132

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Monika
Kobieta Detektyw Żyrardów
Krzysztof
Prywatny Detektyw Żyrardów od 2006r